نمایندگی تعمییر گوشی هواوی

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

گزینه های تنظیم مجدد جایگزین گوشی. مواقعی وجود دارد که عجله دارید و فراموش می کنید کار خود را ذخیره کنید. گزینه فوری شما این است که گوشی هواوی خود را مجددا راه اندازی کنید، اما این ممکن است گوشی هواوی را خراب کند. پس برای انجام این کار چه اقداماتی وجود دارد؟ با ما همراه باشید.

گزینه های تنظیم مجدد جایگزین گوشی
گزینه های تنظیم مجدد جایگزین گوشی

بررسی گزینه های تنظیم مجدد جایگزین گوشی هواوی

داشتن یک گزینه جایگزین برای دستگاه های خود مانند تنظیم مجدد تلفن یا پاک کردن اطلاعات تلفن، گزینه خوبی برای زمانی است که دستگاه شما خراب است. از ویژگی بازنشانی برای بازگرداندن دستگاه به تنظیمات پیش فرض کارخانه و پاک کردن اطلاعات تلفن استفاده می شود. گزینه ریست تنها زمانی در دسترس است که حالت بازیابی را روی گوشی هواوی خود نصب کرده باشید.

اگر گوشی هواوی شما روی صفحه قفل گیر کرده یا نمایشگر را روشن نمی کند، راه های دیگری برای راه اندازی مجدد گوشی هواوی بدون کشیدن دوشاخه برق از گوشی هواوی وجود دارد. در بیشتر موارد، گوشی هواوی شما نیاز به راه اندازی مجدد با فشار دادن و نگه داشتن دکمه پاور برای چند ثانیه دارد.

اگر راه‌اندازی مجدد کار نکرد، می‌توانید با پاک کردن پارتیشن کش و داده‌ها، گوشی هواوی خود را مجددا راه‌اندازی کنید. اما اگر گوشی هواوی شما مستعد هنگ یا تاخیر است، ممکن است خود گوشی هواوی پاسخگو نباشد. اگر برنامه های زیادی نصب کرده باشید یا گوشی هواوی شما به ویروس آلوده شده باشد، ممکن است این اتفاق بیفتد.

خلاصه ای از انواع ریست

اگر اخیراً به هر دلیلی مجبور شده اید تلفن همراه خود را بازنشانی کنید – از جمله پاک کردن، بازنشانی کارخانه، به روز رسانی نرم افزار یا سفارشی سازی اندروید – باید بدانید که چگونه همه چیز را به تنظیمات کارخانه بازگردانید تا بتوانید از نو شروع کنید.

این مطلب را از دست ندهید   خراب شدن گوشی هواوی حین شارژ شدن

Soft Reset

اگر گوشی هواوی شما به درستی کار نمی کند یا احساس می کنید چیزی با آن درست نیست، می توانید تلفن همراه خود را ریست کنید. دو نوع تنظیم مجدد برای تلفن های همراه وجود دارد. نوع اول، هارد ریست است که همه چیز را از گوشی هواوی شما پاک می کند. نوع دوم بازنشانی نرم است که به شما امکان می دهد مخاطبین، پیام های متنی، تصاویر، ضبط شده و غیره را با تنظیمات مختلف نگه دارید.

تنظیم مجدد سطح دوم

تنظیم مجدد سطح دوم تلفن شما آزار دهنده است. بنابراین، استفاده از موبایل در شرایط مناسب ضروری است. قبل از شروع به تنظیم مجدد گوشی هواوی خود، باید بدانید که بسیاری از اوقات برنامه های تلفن همراه باعث ایجاد مشکلات جدی در رایانه می شوند. بنابراین، ما به شما هشدار می دهیم که فقط در صورت لزوم، تلفن همراه خود را ریست کنید.

Master Reset: پستی که منتظرش بودید! منوی اصلی تنظیم مجدد زمانی است که شما یک ریست کامل تلفن همراه خود را انجام می دهید. با فلش کردن دستگاه قفل شده، تمام داده ها و تنظیمات را پاک می کند، بنابراین آن را به حالت پیش فرض کارخانه تبدیل می کند. هنگام انجام بازنشانی اصلی دستگاه سامسونگ خود، باید بیشتر مراقب باشید زیرا این کار تمام داده های شما را پاک می کند.

Master Clear

 Master Clearing تلفن های همراه شما یک مفهوم ساده است. شما برنامه اصلی را دانلود می کنید که تمام اطلاعات را از تلفن شما جمع آوری می کند. سپس اطلاعاتی از جمله گزارش تماس ها، پیام های متنی، تاریخچه تماس، دوربین، مخاطبین، یادداشت ها و تقویم را سازماندهی می کند. و همچنین برنامه ها و اطلاعاتی را که دانلود کرده اید و چه زمانی دانلود کرده اید، پیگیری می کند. سپس فضای ذخیره سازی شما را بهینه می کند. برنامه اصلی همه برنامه های دانلود شده را در پوشه «برنامه های حذف شده» قرار می دهد و برنامه هایی را که پاک کرده اید جایگزین پوشه «برنامه ها» می کند. حتی مخاطبین پشتی، پیام‌ها، تاریخچه تماس‌ها و عکس‌هایی که پاک شده‌اند را اضافه می‌کند. سپس، فضای ذخیره سازی شما را برای عکس ها و فیلم ها بهینه می کند. همچنین به شما کمک می کند تا برنامه ها را به کارت SD منتقل کنید.

این مطلب را از دست ندهید   علت ریست شدن مداوم گوشی هواوی

تنظیم مجدد داده های کارخانه

بازنشانی به داده های کارخانه (همچنین به عنوان بازنشانی کارخانه شناخته می شود)، همچنین به عنوان تنظیم مجدد اصلی، فرمت اصلی، فرمت کامل نیز شناخته می شود، یک عملیات بسیار است، تمام اطلاعات کاربر حذف می شود، گوشی هواوی خود را به حالت پیش فرض کارخانه بازیابی می کند، همچنین می تواند به طور خودکار بازیابی شود. نرم افزار تلفن همراه، فضای ذخیره سازی، برنامه ها و سایر داده های شما، اما همه داده های شخصی را از دست خواهند داد، زیرا با بازنشانی داده های کارخانه، همه داده های کاربر حذف خواهند شد.

تنظیم مجدد جایگزین

تلفن ها از قبل با تنظیم تنظیم مجدد پیش فرض نصب شده اند. پس از تنظیم مجدد تلفن، همه برنامه های نصب شده، داده های برنامه ها، برنامه های دانلود شده و اطلاعات ذخیره سازی پاک می شوند. برای ریست کردن موبایل خود باید دو کار انجام دهید، ابتدا به تنظیمات و سپس در مورد گوشی هواوی. ریست گوشی هواوی را انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعه: فراموش کردن رمز عبور قفل گوشی هواوی

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + چهارده =