نمایندگی تعمییر گوشی هواوی

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

علت ریست شدن مداوم گوشی. بسیاری از مردم اغلب به تنظیم مجدد تلفن همراه خود فکر نمی کنند. اکثر مردم هنگام شکستن صفحه نمایش یا اتفاقات غیرمنتظره مانند سرقت یا گم شدن گوشی هواوی تلفن همراه خود را ریست می کنند. با این حال، تنظیم مجدد تلفن همراه می تواند به کاهش مصرف باتری گوشی هواوی شما کمک کند، گوشی هواوی شما را سریعتر کند و حتی از یخ زدن گوشی هواوی شما جلوگیری کند. برای حفظ یکپارچگی گوشی هواوی هوشمند خود، معمولاً بازنشانی آن ضروری است. چه گوشی هواوی شما دزدیده شده باشد یا گم شده باشد، یا شما آن را به‌روزرسانی کرده باشید و به نظر می‌رسد کند شده است، پاک کردن داده‌های دستگاه می‌تواند به برگرداندن آن به جایی که فکر می‌کنید به آن تعلق دارد کمک کند. سه نوع تنظیم مجدد وجود دارد: تنظیم مجدد نرم، تنظیم مجدد حالت بازیابی، و تنظیم مجدد یا تنظیم مجدد کارخانه.

علت ریست شدن مداوم گوشی
علت ریست شدن مداوم گوشی

انواع ریست برای گوشی هواوی

ما همه آنجا بوده ایم. تلفن خود را رها می کنید، قهوه خود را روی آن می ریزید یا به نحوی موفق می شوید که غیرقابل تشخیص به آن آسیب برسانید. شما سخت کار کرده اید تا به جایی که هستید برسید و از دست دادن توانایی دسترسی به مخاطبین، عکس ها، ایمیل ها و سایر اطلاعات حیاتی، خسته کننده است. به همین دلیل مهم است که بدانید چگونه تلفن همراه خود را تنظیم مجدد کنید. (ممکن است واضح به نظر برسد، اما تعجب آور است که بسیاری از مردم این را نمی دانند.)

بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان خواستار امکان تنظیم مجدد تلفن همراه خود هستند. ابتدایی ترین راه برای استفاده از تنظیم مجدد کارخانه این است که گوشی هواوی را دوباره به تنظیمات پیش فرض کارخانه تنظیم کنید. این به شما اجازه می دهد تا شروعی تازه داشته باشید.

این مطلب را از دست ندهید   فراموش کردن رمز عبور قفل گوشی هواوی

با این حال، بسیاری از مردم فکر می‌کنند که تنظیم مجدد کارخانه می‌تواند مشکلات دیگری مانند مسدود شدن دستگاه، خرابی برنامه‌ها و غیره را حل کند. در بیشتر موارد، اینطور نیست. با این حال، اگر دستگاه شما به بدافزار آلوده شده باشد، بازنشانی به تنظیمات کارخانه می تواند برخی از مشکلات را حل کند. در اینجا انواع ریست برای تلفن های همراه آورده شده است.

  • هارد ریست
  • تنظیم مجدد کارخانه
  • تنظیم مجدد نرم
  • داده ها و کش را پاک کنید
  • حالت بازیابی

Soft Reset تلفن های همراه خود

تلفن شما در حال پخش شدن با برنامه‌های معلق، یخ زده یا خراب است. و گوشی هواوی شما هر زمان که بخواهد به اینترنت دسترسی پیدا کند یخ می زند. وقتی گوشی هواوی را باز می‌کنید یا وقتی می‌خواهید برنامه‌ای را باز کنید، از کار می‌افتد. وقتی تلفن شما فعال می شود خسته کننده است. اگر دقیقاً نمی دانید چه اتفاقی می افتد، یک تنظیم مجدد نرم افزاری را امتحان کنید. ریست نرم زمانی است که گوشی هواوی خود را ریستارت می کنید، اما این لزوماً به این معنی نیست که تلفن شما تمام تنظیمات خود را از دست می دهد.

بازنشانی نرم رویه‌ای است که در آن یک تلفن همراه خاموش می‌شود و سپس دوباره روشن می‌شود، بدون اینکه سیستم عامل، نرم‌افزار، برنامه‌ها یا تنظیمات تلفن همراه را حذف نصب کنید. این روش تلفن همراه شما را بازنشانی می کند و آن را به تنظیمات پیش فرض باز می گرداند.

سطح دوم تلفن های همراه خود را بازنشانی کنید

تنظیم مجدد سطح دوم تلفن همراه شما را در یک فرآیند کامل به تنظیمات کارخانه بازنشانی می کند. تمام داده های شما را حذف می کند و گوشی هواوی شما را به تنظیمات کارخانه بازیابی می کند و تمام اطلاعات پشتیبان شما را ذخیره می کند. تنظیم مجدد سطح دوم به شما کمک می کند اگر در تلفن همراه خود مشکل دارید، می خواهید برخی از برنامه های بی فایده را حذف کنید یا می خواهید تلفن همراه خود را به تنظیمات کارخانه و تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید.

این مطلب را از دست ندهید   آموزش لغو دسترسی گوشی به اکانت گوگل

2 Level Reset یک راه پیشرفته برای تنظیم مجدد تلفن همراه و حذف همه برنامه ها است. هنگامی که تلفن همراه شما ریست می شود، تمام برنامه های نصب شده روی تلفن همراه حذف می شوند و تلفن همراه شما در همان تنظیماتی قرار می گیرد که آن را باکس خارج کرده اید.

تنظیم مجدد سطح دوم تلفن همراه شما چیست؟

تنظیم مجدد سطح دوم چیست؟ اگر تلفن همراه شما آسیب دید، باید آن را ریست کنید. بازنشانی تمام داده های موجود در تلفن را پاک می کند و تلفن همراه شما را به عنوان جدید تنظیم می کند. نحوه ریست کردن تلفن همراه:

  1. تلفن همراه خود را با استفاده از کابل USB به رایانه وصل کنید.
  2. تلفن همراه خود را در برنامه مدیریت تلفن همراه خود باز کنید.
  3. روی تنظیمات تلفن > گزینه بازنشانی کلیک کنید.
  4. گزینه Erase All Data و Reset all settings را انتخاب کنید.
  5. حالا گوشی هواوی شما ریست می شود.

برخلاف بازنشانی سطح اول، در صورت بروز مشکلات نرم افزاری با گوشی هواوی خود، نیازی به تنظیم مجدد سطح دوم نیست. در چنین شرایطی، گوشی هواوی شما خودش را بازیابی می‌کند و تنها در صورت برطرف نشدن مشکل، به ریست فکتوری نیاز دارد.

تنظیم مجدد سطح دوم در همه تلفن های همراه در دسترس نیست

بازنشانی سطح دوم، همچنین به عنوان تنظیم مجدد کارخانه شناخته می شود، همانطور که می توانید تصور کنید، چیزی است که اغلب در تلفن های همراه انجام می شود. رایج‌ترین دلیل برای بازنشانی به تنظیمات کارخانه، عیب‌یابی است، اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که ممکن است نیاز به تنظیم مجدد کارخانه در تلفن همراه خود داشته باشید. این راهنما به شما یاد می دهد که چگونه یک تنظیم مجدد سطح دوم را در تلفن همراه خود انجام دهید.

این مطلب را از دست ندهید   دوربین جلو Huawei Y6 2018

تلفن شما اغلب مشکل دارد، اما زمانی که معمولاً در حال حرکت هستید، پیدا کردن زمانی برای تعمیر آن دشوار است. بنابراین وقتی تلفن شما در یک حلقه گیر کرده یا دائماً راه اندازی مجدد می شود، چه کار می کنید؟ به جای خرید یک گوشی هواوی جدید، می توانید بازنشانی را امتحان کنید یا بازنشانی کارخانه ای انجام دهید. بازنشانی به تنظیمات کارخانه، تلفن شما را به تنظیمات کارخانه باز می‌گرداند و تمام اطلاعات شخصی را پاک می‌کند. اگر دستگاه شما ثابت می شود یا برای همیشه برنامه ها بسته می شود، بازنشانی می تواند کمک کند.

اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید یا حساب شما به خطر افتاده است، ایده خوبی است که تلفن خود را “هارد ریست” کنید. بازنشانی سخت با گزینه سطح دوم، محتوای دستگاه، از جمله داده های برنامه را به طور کامل پاک می کند، اما هر گونه داده در حافظه داخلی گوشی هواوی دست نخورده باقی می ماند.

اگر قادر به تنظیم مجدد سخت با گزینه سطح دوم نیستید، ممکن است سازنده دستگاه از آن گزینه پشتیبانی نکند. ویژگی بازنشانی ممکن است در همه تلفن‌ها در دسترس نباشد، بنابراین راهنمای تلفن خود را برای دستورالعمل‌های نحوه بازنشانی بررسی کنید.

پیشنهاد مطالعه: داغ شدن قسمت های مهم گوشی هواوی

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 4 =